HAKKIMIZDA – sureyyaistif

HAKKIMIZDA

2011 yılında stilistik  mesleğimizi gerçekleşmek için  çalışma  atölyemizi açtık. Ailemiz ve çevremizdeki insanlar için özel tasarımlar yapmaya başladık. Gelen tepkiler sonucunda neden Süreyya İstif bir marka olmasın dedik. Böylelikle Süreyya İstif markasını oluşturma sürecimiz başladı.

 Bugün küçük bir atölyeden başlayan hayalimiz gerçekleşti, Süreyya İstif bir markaydı. Tasarladığımız ürünleri hem yurt içi hem yurt dışı farklı tekstil mağazalarına tedarik etmeye başladık. Kısa sürede  hem İstanbul Fatih’te hem de Zeruş Port Awm’de iki mağaza açtık.  Online alışveriş sitemizde üçüncü bir mağazamız oldu.

Misyonumuz,  muhafazakar kadınları yaşamın her alanında kaliteli  ve şık modaya ulaştırmaktır. Aynı zamanda ürünlerimiz kendi tasarımımız olduğu için kadınlarımıza daha özgün kıyafetler yaratarak özel hissettirmektir. Tasarımımızda en dikkat ettiğimiz konu  kumaşın kalitesi ve   müşterilerimiz için yenilikler sunmasıdır.  Süreyya İstif için müşterilerinin güvenini sevgisini kazanmak çok önemlidir. Her bir tasarımın oluşumunda bu mottolarımızın izleri vardır.

Vizyonumuz,  mağazalarımızı Türkiye ve Dünya  genelinde açıp  uluslar arası  giyim mağazası zinciri  kurmaktır.  Ve bunu yaparken    kalite ilkemizden ve müşteri memnuniyetimizden  ödün vermeyerek yola devam edeceğiz.

Pre-loader